Jump to content

Dobrodošli na Arandjelovcani Forum - Arandjelovac

Dobrodošli na Arandjelovcani Forum - Arandjelovac, kao i većina online zajednica morate se registrovati kako bi ste pristupiti svim blagodetima sajta. Registracija je jednostavna i zahteva samo osnovne podatke. Možete se registrovati preko linka Register ili se ulogovati ukoliko već imate nalog Sign In.

Kao registrovan korisnik možete:

• Pokretati nove teme i odgovarati na postojeće
  • Se pretplatiti na teme i dobijati automatska obaveštenja na email
  • Dodati događaje u kalendar dešavanja
  • Napraviti vaš profil i upoznati nove ljude
  • Prilagoditi sajt vašim potrebama
Ukoliko imate problema sa pristupom molimo vas obratite nam se na mail info@arandjelovcani.com
Guest Message © 2017 DevFuse

Odbrana

• Please log in to reply
24 replies to this topic

#21 silverrush

silverrush

Jelly For The Babies

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3,392 posts
  • Interests:Music, Basketball

Posted 03 November 2008 - 09:02 AM

View PostShopaholic, on Oct 21 2008, 08:12 PM, said:

Recima...
Udaram tamo gde su najtanji...

Ne postoji dovoljno jaka rec koja ce te odbraniti od pesnice protivnika :lol:

View PostStubborn_Emotional_Emo, on Nov 2 2008, 08:04 PM, said:

ja se prvo sprijateljim sa neprijateljem,pa onda cekam i upoznajem ga....Onda znam sve njegove slabe tacke,pa cekam pogodan momenat da se osvetim.Osveta se sluzi 'ladna...Mada,ako nije nesto posebno,kuliram.Bole me dupe za sve i njega..!

To je tako pichkiNJski i kurviNJski da je podmuklije nesto nisam cuo....tesko onom ko se druzi s'tobom!Mora da pazi dobro! :ag:

edit/

a posto si EMO...sta ako u tom periodu adaptacije i posmatranja zgotivis tu osobu?To nije iskljuceno ;)

Edited by silverrush, 03 November 2008 - 09:03 AM.

take it easy....it's all right...my eyes are open but im lazy to stay...lazy to go...let's get together on the floor :)

#22 Stubborn_Emotional_Emo

Stubborn_Emotional_Emo

Super Član

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 604 posts

Posted 03 November 2008 - 01:40 PM

View Postsilverrush, on Nov 3 2008, 09:02 AM, said:

Ne postoji dovoljno jaka rec koja ce te odbraniti od pesnice protivnika :lol:
To je tako pichkiNJski i kurviNJski da je podmuklije nesto nisam cuo....tesko onom ko se druzi s'tobom!Mora da pazi dobro! :ag:

edit/

a posto si EMO...sta ako u tom periodu adaptacije i posmatranja zgotivis tu osobu?To nije iskljuceno ;)
E pa vidis,ni to nije iskljuceno....Eto o tome nisam razmisljala..!Mada ako on hoce da se bije,nek se bije...!Ne pocinjem nikad,samo vrsim samoodbranu..!To je moj nacin,i najsigurniji....medjutim sve zavisi od toga koliko sam povredjena..!Umem da oprastam,i to po milion puta,ali kad me neko stvarno zajebava to ne trpim OSIM ako mi ta osoba neizmerno znaci....Imamo cist primer ali ne bih da pominjem..!
P.S.Ja uopste nemam mnogo prijatelja,stavise-ljudi ne podnose previse iskrene osobe..!

#23 silverrush

silverrush

Jelly For The Babies

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3,392 posts
  • Interests:Music, Basketball

Posted 03 November 2008 - 02:22 PM

neee....nego ljudi ne prihvataju to sto mislis da si drugacija ;)

svi smo u istoj corbi....svi smo isti!
take it easy....it's all right...my eyes are open but im lazy to stay...lazy to go...let's get together on the floor :)

#24 Stubborn_Emotional_Emo

Stubborn_Emotional_Emo

Super Član

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 604 posts

Posted 05 November 2008 - 08:06 PM

...ne ZELIM  da se prepirem sa tobom kad nam se stavovi ne podudaraju.Ostajem pri tvrdoglavom svome.

#25 Shopaholic

Shopaholic

Queen of the picnik

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2,710 posts
  • Interests:Ekonomija i moda....fotografija....

Posted 15 June 2009 - 09:03 PM

View PostBasivity, on Oct 22 2008, 11:52 AM, said:

napad je nabolja odbrana, zadaj udarac gde najvise boli a posle sutiraj u glavu dok mozak ne zabaguje i izgubi konekciju sa telom :) provereno uvek fungcionise!!!

po mogucstvu napasti ne najavljeno sa fantomkom u mraku...

Po meni ovo samo p***e rade. Ako si musko, pokazi se. Lomi kosti, pij krv iz lobanje, i posle ces dobiti zasluzeno, ali znas da ce te doticni zapamtiti.

Volim kada neko rizikuje...

Udaram tamo gde su najtanji i gde znam da ce da se "pokida". Inace sam osvetoljubiva, i kada na to dodje vreme, bas sam odvratna... ne prepoznam samu sebe.

"S koliko godina postajes umoran, sam i star...kad nemas kad da budes mlad?"

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users